Start


Nasz domek położony jest na pograniczu polsko-czeskim. Najbliższe przejście turystyczne do kraju sąsiedniego znajduje się w Lądku Zdroju (ok. 15km drogą asfaltową, ok. 8km szlakiem górsko-turystycznym). Pod samo przejście graniczne można dojechać samochodem lub uatrakcyjnić sobie wycieczkę wypożyczając rowery i szosując.

Sam Lądek ma w sobie wiele uroku, który zachwyca wszystkich turystów. Znajdują się w nim liczne sanatoria, uzdrowiska, a latem podczas upałów można wybrać się na odkryty basen. To jedna z wielu atrakcji, która powinna Państwa zainteresować. Podczas pobytu w naszym domku polecamy również zwiedzić Przełęcz Suchą(zwaną także \\\"Jagodową\\\"), Puszczę Jodłową, Krainę Czarnego Bociana, Masyw Śnieżnika, Zamek w Trzebieszowicach oraz Jaskinię Niedźwiedzią. Na tym jeszcze nie koniec. Zimy są u nas srogie, dlatego też czekają na Państwa liczne wyciągi narciarskie, w zależności od wymagań. Dlatego nie trzeba daleko szukać, najbliższy znajduje się w samymNowym Gierałtowie, na wprost naszej kwatery (talerzykowy, oświetlony, ok. 500m długości). Następny w Bielicach, ok. 3km (470m, oświetlony, orczykowy - 2-osobowy), znajdują się tam trasy dla narciarzy zaawansowanych jak i dla początkujących, kolejny zaś jest to obiek Czarna Góra , który to nikomu przedstawiać nie trzeba. Wyciągi są oświetlone, dośnieżane i ratrakowane. Czynne w godzinach 9-24. W Stroniu Śląskim miło można spędzić czas na krytym basenie, który jest do Państwa dyspozycji przez cały rok. W samym Gierałtowie, jak i w jego okolicach znajduje się mnóstwo atrakcyjnych szlaków i tras turystycznych dla ludzi lubiących piesze wędrówki, a także dla miłośników rowerów górskich.

*W okresie Sylwestra/Majówki/Świąt Bożego Narodzenia/Świąt Wielkiej Nocy minimalny okres wynajmu to 5 nocy.

*DOMEK WYNAJMOWANY JEST W CAŁOŚCI NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI OSÓB.

*Do całkowitych kosztów należy doliczyć 10zł za jeden komplet pościeli za okres używania jej podczas pobytu, jeżeli wynajmujący nie korzysta z własnej. 

Lądek Zdrój, Czarna Góra, Stronie Śląskie, Bielice


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.domektrzynastka.fajnespanie.pl

tel.[+48] 694200885Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony